O Firmie

Firma Steel Industry specjalizuje się w produkcji różnorodnych materiałów codziennego użytku. Sufity podwieszane, kasetony elewacyjne, ogrodzenia i wiele innych. Zajmujemy się sprzedażą produktów własnej produkcji, a także świadczymy dodatkowe usługi w zakresie montażu. Klientom współpracującym z nami oferujemy najkorzystniejsze ceny.

Zalety zamawiania u nas materiałów budowlanych

Własna produkcja materiałów budowlanych pozwala nam zaoferować klientom najkorzystniejsze warunki współpracy. Zamawiając u nas towar zyskujesz:

  • produkty europejskiej jakości w akceptowalnej cenie;
  • bezpłatny przyjazd mierniczego do obiektu (dla Warszawy);
  • produkcję operacyjną i terminową dostawę produktów.

Jesteśmy polecani znajomym, przyjaciołom i partnerom biznesowym. Współpracujemy zarówno z klientami detalicznymi jak i hurtowymi. Zawsze jesteśmy gotowi zaoferować korzystne warunki firmom budowlanym i dealerom.

Schemat współpracy z Steel Industry

Aby ułatwić klientom złożenie zamówienia na stronie, opracowaliśmy prosty schemat współpracy. Wystarczy, że zostawisz wniosek na naszej stronie internetowej. Następnie nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu wyjaśnienia szczegółów zamówienia. Dostawa realizowana jest we wszystkie regiony Polski. Materiały budowlane od Steel Industry pomogą Ci w realizacji Twoich pomysłów architektonicznych!

Sprawdź cenę

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy krótki opis.

Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji podaj swoje dane kontaktowe.